Laipni lūdzam!

Pašlaik Theraplay praktizē 32 valstīs un kopš 2003. gada tā ir bijusi Latvijā.

Theraplay ir bērna un ģimenes terapija, kura izveido un uzlabo piesaisti, pašvērtējumu, uzticēšanos citiem un priekpilnu iesaistīšanos. Tā ir balstīta dabīgajos un veselīgajos bērna un vecāka mijiedarbības veidos, ir personiska, fiziska un jautra. Theraplay mijiedarbība koncentrējas uz četrām pamata kvalitātēm, kuras atrodamas vecāka-bērna attiecībās: Struktūra, Iesaistīšana, Gādība un Izaicinājums. Theraplay sesijas rada aktīvu un emocionālu saikni starp bērnu un vecāku vai aprūpētāju, kā rezultātā uzskats par sevi mainās uz pozitīvu un mīlamu, un par attiecībām kā pozitīvām un gandarījumu sniedzošām.

Terapijā terapeits vada vecāku un bērnu rotaļīgās, jautrās spēlēs, attīstību rosinošās aktivitātēs un maigās, gādīgās aktivitātēs. Jau pati mijiedarbības forma palīdz vecākam regulēt sava bērna uzvedību un paust bērnam mīlestību, prieku un drošību. Tas palīdz bērnam justies droši, aprūpētam, kontaktā, piederīgam un vērtīgam.

Mēs to saucam par “attiecību veidošanu no iekšienes uz āru”.

 

 


Theraplay Latvia ir The Theraplay® Institute (Teraspēles Institūta)  filiāle. Theraplay® ir Theraplay Institūta reģistrēta pakalpojumu zīme  Amerikas Savienotajās Valstīs, Austrālijā, Kanādā, Eiropas Savienībā  (izņemot Vāciju, Austriju, Šveici un Beniluksa valstīm), Honkongā, Japānā, Norvēģijā, Dievindkorejā un Čīlē.  Reģistrācija tiek gatavota Turcijā. Theraplay Institūts kontrolē “Theraplay” lietošanu un nosaka starptautiskos standartus par to, kā veidojas Theraplay terapija un apmācība.  Theraplay Institūts uztur sertifikācijas programmu un tikai tie, kuri pabeiguši mūsu stingro supervīzijas programmu un ir tikuši sertificēti pie mums , drīkst sacīt, ka viņi ir Theraplay terapeiti vai arī lieto Theraplay savā terapijas aprakstā.  Tikai sertificēti Theraplay apmācītāji ir kvalificēti sniegt Theraplay apmācību, kuru oficiāli atzīst Theraplay Institūts.  Citiem, kuri izsakās par Theraplay, var būt un var nebūt kvalitatīva informācija.